שיווק דיגיטלי

שווק דיגיטלי – שלב קביעת האסטרטגיה.

שווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי – האם יש אסטרטגיה אחת המתאימה לכולם?

מי שמעורה בעולם שיווק דיגיטלי יודע שלמרות המאמצים לצמצם את מגוון האפשרויות המונחות בפנינו לסדרה של פעולות טקטיות אין הדבר אפשרי. ריבוי האפשרויות קיים לשמחתנו על מנת להבטיח בראש ובראשונה חשיפה לקהל יעד איכותי ורלוונטי לארגון וזה מצריך כמובן לבצע את התכנון הנכון ביותר עבורו.

כמו בכול תחומי החיים גם בעולם שיווק דיגיטלי ישנן מגמות משתנות ומעודכנות באופן שוטף מלמידת ההצלחות.

מטרת שלב התכנון הינה בניית אסטרטגיה שיווקית כוללת בעולם הדיגיטלי לארגון הכוללת חלופות אפשריות שונות, הצבת כלי מדידה מתאימים ושיפור הצעדים הטקטיים למקסום התוצאות.

במהלך השנה הנוכחית נחשפנו יותר ויותר למונחים כגון: קידום אתרים אורגני SEO, קידום ברשתות חברתיות, קידום ממומן בגוגל, שיווק מבוסס תוכן ועוד. מגמות שהחלו את דרכן בעולם המדע הבדיוני כוללים היום כלים כגון בינה מלאכותית שלא ניתן להתעלם מהן יותר.

המטרה היא להישאר תמיד בחוד החנית ולהשתמש בכלים עדכניים המתאימים ביותר עבורך על מנת להיות לפני המתחרים.

הפעולה הראשונה הינה להגדיר היטב את קהל היעד שלכם. על פי מחקרי שוק שונים ניתן לבחור ולמקד את השיווק הדיגיטלי על פי הרגלי הצריכה האופייניים להם.

נתונים מדהימים המפורסמים מעת לעת על ידי אנליסטים שונים מראים הגירה של פרסום על ידי משתמשים לפלטפורמות של הרשתות חברתיות כגון: Facebook, YouTube, Instagram, WhatsApp and Facebook Messenger בהיקפים כוללים של מיליארדי פרסומות בחודש.

נושא החיפוש הוויזואלי הפך ללהיט בקרב אתרי מכירות וכן שימוש אינטנסיבי בווידאו. כול הכלים האלו זמינים היום ואין ספק שיש לעשות בהם שימוש מושכל על מנת לא להישאר מאחור.

באופן דומה יש לתכנן את הדרך הנכונה להשקיע את התקציב השיווק הדיגיטלי באופן מיטבי למקסום התוצאות.

אסיים בנושא של אתרי תדמית. אתרים אלו לא נועדו במקור ליצירת מכירות אונליין. מטרתם העיקרית הינה לתמוך בפעילות הארגון  ולהרחיב את החשיפה לקהל יעד רלוונטי. למרות הנאמר אתר שכזה לא יכול להיות סטטי. אתר שאינו מתעדכן כול הזמן אם בתכנים כדוגמת מאמרים, תמונות או סרטוני וידאו סופו שיעלם בנבכי הרשת. במיוחד לאתרים כאלו יש לבנות אסטרטגיה מתאימה ולשמור עליהם רלוונטיים לאורך זמן.

אצלנו כול לקוח הוא מיוחד. אנו נתאים לכם את האסטרטגיה המתאימה ביותר למטרותיכם על מנת להשיג תוצאות.

Share with friends